logo

Privítanie

Sme radi, že ste ku nám zavítali.. 🙂

Projekt Cykloškolák sme pripravili pre všetky deti, ktoré sa chcú naučiť niečo nové o bicyklovaní, dopravných značkách a ostatných zaujímavých veciach spojených s bicyklom. Na našich stránkach nájdete rôzne poučné ale aj zábavné články, hry a aktivity.

Keďže portál Cykloškoláka sme vytvorili len nedávno, obsah bude pribúdať postupne a tak všetkých prosíme aj o trpezlivosť. 🙂

Portálom vás budú sprevádzať dve postavičky:

Emily a Samo.

 

Obaja sú už ozajstní cyklisti a na bicykli preto trávia veľa svojho voľného času. Nájdete ich schovaných na viacerých stránkach, budú sa na vás usmievať a budú vám držať palce pri riešení hlavolamov či jazdení na bicykli.

 

 

 

Veríme, že si spolu užijete kopec zábavy a spoločne si obľúbite bicyklovanie. Na bicykli potom môžete jazdiť do prírody, do školy, na výlety či ku starým rodičom. Veď bicyklovanie je úžasná vec! 🙂